CLOSE X

Kontakt oss

Din e-post:
Din melding:
Ja, jeg vil ha informasjon om Masonite nyhter og tilbud på e-post
  • Du är här: 
  • Kontakta oss

Kontakta oss

Kontakta oss gärna inför ditt kommande byggprojekt. Då kan vi göra det lättare att tänka hållbart, resurssnålt och effektivt!

Postadress: Masonite Beams AB, Box 5, 914 29 Rundvik
Besöksadress: Masonite Beams AB, Strandvägen 36, 914 41 Rundvik

Telefon: +46 (0) 930 - 399 00
Telefax: +46 (0) 930 - 308 92
Mail: kundcenter@byggmagroup.se

Order sänder till: order@byggmagroup.se

Offert - samt tekniska frågor sändes till: tekniksupport@byggmagroup.se 

 

Öppettider sommaren 2017 

FÖRSÄLJNING ORGANISATION

Stefan Bylund
Säljschef
Masonite Beams

T: 070-295 68 10/0930-399 00
E: stefan.bylund@byggmagroup.se

         Anders Sjöström
Norrland

T: 070-513 05 26/0930-399 00
E: anders.sjostrom@byggmagroup.se
      

 

         

Jimmy Andersson
Distriktschef 
Mellansverige

T: 070-340 56 80/0930-399 00
E: jimmy.andersson@byggmagroup.se

 

Tommy Brander
Distriktschef
Sydvästra Distriktet

T: 070-237 46 76/0930-399 00
E: tommy.brander@byggmagroup.se

 

Per Ljungberg
Distriktschef Sydöstra Distriktet

T: 070-615 56 80/0930-399 00
E: per.ljungberg@byggmagroup.se

         

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Atle Arctander
VD
T: 0047-90 981 530
Eva Lindström
Ekonomi
T: 073-098 22 13 / 0930-399 08
Göran Eriksson
Inköpschef
T: 070-667 02 07/0930-142 24
Henrik Sjödin
Offert Ansvarligt
T: 070-276 80 43/0930-142 41
Johan Öhman
Produktions- och teknisk chef
T: 070-317 37 10/0930-142 05
Madelene Forsberg
Marknadskoordinator
T: 073-044 21 01/0930-399 07
Nina Pernehall
Ekonomi, löner, personal
T: 070-226 11 34/0930-399 14
Peter Berggren
Konstruktör
T: 070-841 42 16
Tommy Persson
Kvalitets- och produktchef
T: 070-607 79 10/0930-142 03
Veronica Lundqvist
Planering, utlastning
T: 070-311 07 15/0930-142 01
Camilla Jonsson
Kundcenter order
T: 0930-399 06
Mikael Thors
Konstruktör
T: 070-541 89 15/ 0930 142 09
Kaj Ridderström
Konstruktör
T: 070-754 37 34/ 0930 142 14
Mantas Dovidavicius
BDM/Affärsutvecklingsschef
T: Phone: 070-314 22 15/0930-142 02